Merhabalar Arkadaşlar... Hills Mama Hakkında

Oqrenerde06

Merhabalar 6 aydır HİLLS KULLANIYORUM 3 KISIR KEDİME KİLOLARI SAĞLIKLARI TÜY YAPILARI O KADAR İYİ VE TÜY DÖKÜLMESİ AZ Kİ. Bu memnuniyetimi sizinle paylaşmak istedim...
Veteriner danışmanlığında biz Hills Yetişkin Kuzu Etli Mamasını Kullanıyoruz Kilo almayan MAYA KIZIM TAM 6 AYDA 1 KG KİLO ALDI MAŞALLAH...
Tavsiye ederim HİLLS MAMASINI... ❤❤🐾🐾

15 CEVAP

Ruzgarin

Kediler bir ömür aynı mamayı yiyebilir. Rotasyona gerek yoktur.

KravatliKedi

Hills in şikayetinin fazla olması çok satildığından olmasin ! Bir mama 1 milyon satılırsa 10 bin şikayet sizce çok mu az mı ona bakmak gerek biri 500 bin adet satılır tabiki şikayet o oranda azalir 😊 şimdi hills asla vermem deyipte reflex yedirmekte nasıl bir arastirma anlayamadım bence araştırmanızı farklı stratejide yapmalisiniz

AhsenAise

Siz ve kediniz çok şanslı,şikayet var da en çok şikayet edilen mamalardan biri hills ,ayrıca online alışveriş sitelerinde yine şikayet oranı en yüksek mama yine hills ,bu markayı nd takip ediyor, açıkçası benimde geçmeyi düşündüğüm,lakin detaylı araştırmalarım neticesinde asla kedime vermeme kararı aldım

Ruzgarin

Hills yerine ne kullanıyorsunuz şu an

AhsenAise

Bonacibo, LaVital, felicia ishal yaptı, proplan denemek için aldım arkadaştan asla yemedi, eve sokmam dediğim mamayı( reflex plus kitten) bayılarak yiyor ,ishali bitti kilo alımı normal ,tüy dökümü var , haşlama tavuk ,balık, yumurta ,kefir ,yoğurt ,tulum peyniri vs ile takviye ediyorum ,şuan memnunuz lakin rotasyon için hala mama arayisindayim

simbakedi

hahsajhd afiyet olsun sizinkilere kac senedir mama eziyeti yasıyordunuz en azından biri yaramış :D

Ruzgarin

Katılıyorum

Ruzgarin

Katılıyorum

Oqrenerde06

@Ahsenaise Söylediğiniz mamalar içinde felıcıa kullandım kedilerimin gelişimini yavaşlattıgını ve tüy kalitesini düşürdüğünü düşünüyorum n&d de kullandık bebeklık döneminde memnundum yetişkin mamaları hiç iyi gelmedi sevmedilerde çok mama denedik maleseff artık iyi gelen mamayı bulduk tabi 100 kedide 5 tanesine iyi gelmeyebilir buda normal bünyesi metebolizması farklı ama biz çok memnunuz teşekkur ederim 🐾🐾🤗

AhsenAise

Hills kötü demiyorum,yaptığım araştırmalar sonucunda bu kanıya varmama neden olacak olumsuz yorumlar fazlaydı diyorum , reflex için ise asla iyi demedim " evime dâhi sokmam dediğim bir mama idi dedim" kuru mamalarn "iyi içerik " argümanlarinin (satış stratejisi)olduğunu biliyorum, mito ile beslenen 17 yaşında ve veterinerleri hayrete düşürecek denli sıhhatli kedisi var arkadaşımın,ben mito yu sokaktakiler için bile uygun bulmazken , özetle : fiyatlar bu denli uçuk iken,alıp alıp pişman olmamak adina kullanıcı yorumları ile doğru mamaya ulaşmak adına araştırma yaptım ,ama en doğru yöntem sanırım bizzat kullanıp neticeyi görmek

Zxhrlast0x

Hep mamanın içeriğine bakarak seçmek çokta iyi değil gibi (ama tabiki iyi içerikli olması gerek) kedinize yarayanı seçmek daha iyi bir tercih olur. Şikayet fazlaysa o kedilere yaramamıştır sonuçta her kedinin bünyesi farklı.. ND Acana gibi markalarda da şikayetler fazla ve sorunlar görülüyor Hills onlar gibi en iyi markalardan biri bence..

Oqrenerde06

@RUZGARIN
Kesinlikle bir arkadaşımın kedisi 18 yıldır proplan kullanıyor bir arkadaşımın kedisi de 19 yaşında hills kullanıyor hiç değiştirmediler rotasyon kedinin düzenini bozuyor
simbakedi de bilir :) Yorumu yaptı zaten benim kedilerime kullanmadığım mama kalmadı düşük segment hariç hiç birisi iyi gelmedi en iyi sonuç aldıgım hills ve klinik verilerle kedilere sağlık yönünde en iyi gelen mama hills olduğu da aşıkar...

Oqrenerde06

@Kravalatlıkedi
Kesinlikle öyle çok satıldığı için şikayet oranı o derecede yüksek olabilir fakat ben öyle çok bir şikayete rast gelmedim :) Çogunlukla %90 ı olumlu yönde ve hills kullanan kişilerle konuşmalarımız oluyor herkesin memnuniyeti yüksek proplan kusma vs yapmıştı bir çok kez mesela.

Oqrenerde06

@simbakedi Çok teşekkur ederiz efenim valla yorulmuştum artık :D :D 🐾🐾 Onlar mutlu babaları mutlu şuan :)

Oqrenerde06

Hills e kötü deyipte , Reflex e iyi demek çok yanlış olur tabi ki hills kendini kanıtlamış mama ahsen hanım kravatlıkedinin de dediği gibi araştırmaları biraz dengesiz olmuş olmalı :) 🐱🐱🤗🤗🐾🐾