Carnı Nasıl Bir Mama

sudesama

Kedim günlerdir mamasına dokunmadı nefret ediyor hillsden artık proplan kullanıyorduk eskiden tekrar denemek için 200 gram onu aldım petshopcu denemem için bana CARNI Yavru kedi maması verdi bu daha kaliteli et oranı yüksek dedi kullanan var mı nasıl bir mama bu?

25 CEVAP

Ruzgarin

Teşekkürler

KravatliKedi

Kanatlı Eti % 45, Tavuk Eti % 29, Tavuk Ve Hindi Unu, Mısır, Hayvansal Yağlar, Digest, Mineraller, Balık Yağı, Kurutulmuş Pancar Posası, Keten Tohumu, Sebze Yağı, Selüloz.

Hills te et olmaz olur mu 😊

Ruzgarin

Yukarıda yazdığınızın linkini atarmısınız? Hills için olanı? Sanırım ben yanlış bakıyorum

Ruzgarin

Çünkü kendi sitesinde hep un olarak yazmışlar. İsterseniz sizde hills sitesinden bakınız. Yanlış anlaşılmasın hills bence en iyi markalardan

Palyaco

Maya family üretiyor kaliteli mamadir proplan hills ben pek önermem tahıl dolu bu mamalar

Palyaco

Carnı Maya family üretiyor üst segment gerçek et olan mamadir

Yedi mi mamayı naptı? Bende somonlu kısır kedi için olanı almak istiyorum ama.

nonen

Carni kedi maması aldım bahçedekiler bile yemedi ne yazık ki.

Fiyat performans maması önerirmisiniz

Anatolian deneyebilirsiniz