Carnı Nasıl Bir Mama

sudesama
sudesama

1238 Puan

Kedim günlerdir mamasına dokunmadı nefret ediyor hillsden artık proplan kullanıyorduk eskiden tekrar denemek için 200 gram onu aldım petshopcu denemem için bana CARNI Yavru kedi maması verdi bu daha kaliteli et oranı yüksek dedi kullanan var mı nasıl bir mama bu?

17 CEVAP

sudesama
sudesama

1238

Kedim 8 aylık neredeyse

Ruzgarin
Ruzgarin

504

Hills de proplan da güzel mamalar. Kediler alışkanlıklarını pek değiştirmek istemez, hills yememesinin başka sebebi olabilir diye düşündüm. Bahsettiğiniz markayı bilmiyorum, bu sebeple birşey diyemedim.

sudesama
sudesama

1238

Hillsden nefret ediyor proplanı severek yiyordu kızgınlığa girdi bundan da olabilir

Ruzgarin
Ruzgarin

504

Proplan devam ederdim ben olsam.

Ruzgarin
Ruzgarin

504

Proplan devam ederdim ben olsam.

KimJeongguk
KimJeongguk

115207

İçinde gerçek et veya kurutulmuş et yok maalesefki. Et proteini var o yüzden fiyatına asla değmeyecek ve asla tercih etmeyeceğim bir mama.

sudesama
sudesama

1238

O zaman ben proplana devam edeyim teşekkürler

Ruzgarin
Ruzgarin

504

Mamanın besleyiciliği önemlidir, üzerinde yazanların bizim hoşumuza gidip gitmemesi değil. Örnek olarak çok tavsiye edilen ND mamanın veteriner serisine bakabilirsiniz, ondanda dedikleriniz yokki.

KravatliKedi
KravatliKedi

26008

Yüzde 25 et oranı var gerisi tahıl ve protein unu bu fiyata nd gibi markalar alınabilir bence. Proplan da zaten et yok onu asla önermem acana nd hills harici markalar vermiyorum kedime

Ruzgarin
Ruzgarin

504

Proplan da et yoksa hills tede yokki

amillaaa
amillaaa

11700

Kümes hayvanları protein unu (%25), taze tavuk eti (%20) , kılçıksız buğday (%12), doğal ekstrakte bezelye unu, yulaf, balık proteini unu (%5), kurutulmuş tavuk eti (%5), kümes hayvanları yağı, hidrolize tavuk, kurutulmuş yumurta, pancar küspesi lifi, kurutulmuş kril, balık yağı (%1,5), bira mayası, kuru rezene (%0,3), kuru kızılcık (%0,3), kuru nar (%0,3), mannan oligosakkaritler (MOS) (%0,1), kuru havuç (%0,3), kuru ıspanak (%0,3), taurin (%0,1), L karnitin, inülin


Yavru mamasının içeriği buymuş. Ambalajı da içeriği de bana şunu düşündürttü: "N&D'yi taklit etmeye çalışmışlar ama kalitesini düşürerek". Fena gözükmüyor içeriği, ama tabii burada fiyat devreye giriyor. Fiyatı uygunsa gayet tercih edilebilecek bir mama olduğunu düşünüyorum ancak fiyatı N&D gibi mamalarla yarışacak düzeydeyse tercih edilmemeli bence. Onun yerine benzer fiyat aralığındaki daha güzel mamalar tercih edilebilir.

Ruzgarin
Ruzgarin

504

Carni hangi ülke malıdır. Bilen varmı?

amillaaa
amillaaa

11700

https://www.mayafamilypet.com/kediniz-icin
Türk malıdır, resmi sayfalarının linkini bıraktım ^_^

Ruzgarin
Ruzgarin

504

Teşekkürler

KravatliKedi
KravatliKedi

26008

Kanatlı Eti % 45, Tavuk Eti % 29, Tavuk Ve Hindi Unu, Mısır, Hayvansal Yağlar, Digest, Mineraller, Balık Yağı, Kurutulmuş Pancar Posası, Keten Tohumu, Sebze Yağı, Selüloz.


Hills te et olmaz olur mu 😊

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 151 Görüntüleme
  • 17 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 58425 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR