8 Aylık Kedi Mama

sudesama

Petshop denemem için 70gr mama verdi ancak yetişkin kediler için yazıyor şimdilik birşey olur mu kendisi 8 aylık kızgınlıkta beğenirse yavru kediler için olanı alacağız

3 CEVAP

sudesama

Maalesef yavru kediler için olanını çok aradık ama paket yoktu :( bakalım beğenmezse de sağlık olsun teşekkürler

KimJeongguk

Yavru kedi maması ile yetişkin kedi mamasının içerkler farklıdır. Aldığınız mamayı severse Yavru için olanını sevmeye bilir. Yavru olanını alıp denemeniz lazım yetişkin olanı değil maalesef.

Ruzgarin

Kedimiz sağlıklıysa aynı mamanızdan devam etmenizi öneririm.