Kedi Villası Evi Hakkında

KravatliKedi

Arkadaşlar kedi villası dedikleri camlı evler var bunlardan yaptırmak istiyorum evin bır köşesine yada duvara monte şeklinde bir köşeyi kedime ayırmak istiyorum ev zaten onun ancak kendine ait bir bölgesi olmasını istiyorum sizce sever mi kullanan var mı

5 CEVAP

amillaaa

Sizin bahsettiğinize ne kadar benziyor ama bizim salonun köşesinde bu var. Özel sipariş olarak yapmıştım, tam da benim istediğim gibi oldu. Kedim de çok seviyor. Çoğu zaman ya bu evdeki hamakta ya da bu evin tepesindeki yastıkta uyuyor. Koşup zıplayası olduğu zamanlarda da ağaç gibi bunun direklerine tırmanıyor. Bazen ortadaki şu sallanan tünelin içine yatıp orada vakit geçiriyor. Şu kutu gibi olan yerleri pek kullanmıyor ama bazen onlara girdiği de oluyor. Genel olarak bu ürünü aldığım için memnunum, eskiden koltuk kenarında uyuyordu şimdi ise uyuyabileceği kendine ait bir yeri var :D
Attığınız fotoğraftaki ürün camlı gibi duruyor bu arada, kedi için pek de uygun olduğunu düşünmüyorum. Sıklıkla gittiğim veteriner kliniğinin muayene odasının duvarları camdan ve muayene masasından kaçan her kedi kaçmaya çalışırken kafasını cama vuruyor. Cam şeffaf olduğu için orada bir şey olduğunu algılayamıyorlar ve böyle şeyler olabiliyor, alışması zor olabilir. O yüzden cam yerine başka bir şey tercih etmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum ^_^
Bol şans!

KravatliKedi

Cevabiniz için teşekkür ederim evet bunlarda hocuma gidiyor tavana kadar olmalı harika olur fikirleri toparlayıp özel bişey yaptırmak istiyorum

amillaaa

Ben de gönderdiğim instagram hesabındaki tüm modelleri inceleyip beğendiğim tüm elemanları bir araya getirerek yapmıştım tasarımımı :D

msfkaya

bunu nerden bulabilirim satıcısı veya instagram sayfası var mı

KravatliKedi

Yurt dışı sitelerinde var ancak ben buradan bir mobilyaciya yaptırmak istiyorum kendi tasarımı mı hatta videosu var ışıklandırma yapmışlar harika duruyordu Türkiye de satıcısı varmı henüz bilmiyorum