Nd Tavuklu Kitten Mama Orijinallik Sorgulama

MerveeMia

Arkadaşlar selam 1 hafta önce sipariş ettiğim ürün bugün elime ulaştı ******** AGROVET satıcısından aldığım ürünün paketini açarken baya zorlandım ve eski mama paketi ile arasında çok az ton farkı olduğunu fark ettim mama şekilleri boyutları aynıydı son kullanma tarihinde de sıkıntı yok ama bu mama sanki biraz taze gibiydi dışı anlamadım eski mama tamamen kuru ele alınca ama bu mama sanki yeni üretilmişde tam kuru olmamış gibiydi pakette yırtık delik yoktu sağlamdı nasıl anlicam orjinal olup olmadığını

4 CEVAP

simbakedi

farminaya mail atarsanız geri dönüş yapıyorlar. fotoğrafını, seri numarasını vs neyi varsa yollayın onlar size söylerler

MerveeMia

Mail attım cevap alamadım bekliyorum teşekkürler

Cemalchief

Farmina nin 1 sene once kadar mail adresi degismis bende cevap alamamistim guncel mail adresi;
[email protected]

Cemalchief

Buraya gorsellerini lot tarih vs attiginizda bilgi veriyorlar orijinallikte