Kedim Karma Aşıdan Sonra Kendine Gelemedi Her Gün Kusuyor Bugün 5. Günü Yardımcı Olun Lütfen ?

Pufican

5aylık kedimi karma aşı yaptırdım. Yaptırdığım gün iki kez kustu çok halsizdim. Ertesi gün iyiydi . Daha sonra halsizlik kusmalar devam etti bugün 5. Günü hala akşamları kusuyor. Veteriner aşıyla alakasının olmadığını evde başka bir cisim yedisinden kaynaklandığını söylüyor fakat öncesinde hiç böyle bir durum olmadı ne zaman aşı olduk sonra kedim kendine gelemedi

1 CEVAP

KremTheCat

Aşı öncesi herhangi bir test vs. yapıldı mı? Belki taşıyıcı bir hastalığı vardı sonrasında aşı ile birlikte aktif olmuş olabilir. Farklı bir veterinere götürmenizde fayda var.