Kedime Sosis Veriyorum

Kedime Bazen bir sosisi ikiye bölüp parçalar halinde hindi salam veya sosis veriyorum sizce zararlı mıdır yan etkileri nelerdir ?

4 CEVAP

kedilimadam

Vermeseniz daha iyi olur aslında çünkü o tarz şarküteri ürünlerinin içinde baharat vs katkı maddeleri çok fazla ve bunlar kedinizib böbrekleri için zararlı şeyler.

kedilimadam

Tuzsuz olmak koşuluyla verebilirsiniz ama ben şahsen peynir yerine evde kendi yaptığım yoğurttan vermeyi tercih ediyorum.

Teşekkürler peki peynir??

ecrinnurAslan

bence peynirden zarar gelmez gibi düşünüyorum