Sokak Hayvanlarını Ne İle Besliyorsunuz

siameselokito

SOKAK HAYVANLARI İÇİN HANGİ MAMALARI KULLANIYORSUNUZ?

12 CEVAP

AyseMia

Micho alıyorum, sokakta yemeyen tek kedi bile yok, gayet seviliyor. Tek sorun her ay fiyatının artırılması, sanki her ay maaşımıza zam geliyormuş gibi. 🤷🏻‍♀️

Renklipati

Milo aldım bu ay yetişkin kediler güzel yiyor, yavru olanlar biraz zorlandı,o yüzden micho ve econatura tavsiye ederim yavru fazlaysa,enjoy bunuda severek yediler bir kaç sefer aldım

Cennet29

Econature balıklı

AhsenAise

Alice ,tasty,reflex, bonacibo
O ay bütçem bunlardan hangisi için uygunsa

amillaaa

İndirim olduğunda Obivan Selection kullanıyorum. Şu anda indirimde, kilosu 49,50 lira. Bugün yarın yine sipariş vermeyi düşünüyorum :D

selinay41

mama alacak durumum yok kasaplar ücretsiz kemik artığı ciğer veriyor bazen de evde kalan yemeklerden yoğurt makarna falan veriyorum üstüne yoğurt koyarak ya da sütlü ekmek falan

GzdeAkbuz

Scafiyy, Pawmas, Dr. Sacchi, Mama Sanatı, Champion, Croque, Bonnie, Goody, Leos, Snow Cat, Luis, Carnaval, Wise Cat..

salihaondag8

Trendline yavru yetişkin maması ikisinide severek yiyorlar sokak canları bir sıkıntı yaşamadık

pablopicasso

Enjoy

tursubebe

genelde luis ve pawpaw alıyorum bazen bim indirim yapıyor king cat beef markasının 1.5 kgsi 30 tlye kadar düşüyor yemede sıkıntı hiç yaşamadım

EmiLe_

Cat chow ve proplan alıyorum kedişlerime. Köpekler de cat chow yiyor ama onlara da pro plan aldım yavrular için. Ayrıca tavuk alıp haşlayıp veriyorum canlarıma

Lisanisan

Trendline