Kedim Calicivirus Hastalığı Sonrası

Zxhrlast0x

Kedime 1.5 hafta önce calicivirus teşhisi kondu. 5 günlük tedavi günde 4 iğne olacak şekilde antibiyotik tedavisi yaptık 3 vitamin vb. İğnesi 1 antibiyotik bacağına yaptığı antibiyotik iğnesi sonrası topallamaya başladı sonra geçti ve kakası yumuşadı vetenirer iğneden sonra geçer dedi dün geçti oda çok şükür ama kedim nefes alırken uyurken hırıltı çıkarıyor her kedide olan hırıltıdan değil akciğerinden geliyor gibi geldi aslında aldığımız günden öyle 1.5 aydır bizimle kedi hastalıkla bir alakası var mı acaba ve nefes alırkende burnu tıkalı gibi alıyor insanlarda olur ya aynı öyle arada da horluyordu uyurken oluyor bunların hepsi uyanıkken sesli bir şekilde nefes alıyor önemli bir durum mudur hastalıkla alakası var mı acaba??

3 CEVAP

Zxhrlast0x

Calicivirus hastalığında sadece ağzından salya geliyordu önceki sorularımda da yazmıştım ve ağzında yara vardı göz burun akıntısı yoktu yani

Zxhrlast0x

Arada da karnı gurulduyor ve gaz yapıyor bu kakası yumuşadıktan sonra oldu hatta şuan yaptı

Zxhrlast0x

Uyanırkende yutkunuyor diliyle falan tükürüğünü yutuyor