Mama Geçişi İshal

Suraemir

Çok kötü ishal oldu kedilerim öyle böyle değil su gibi yapıyor halbuki az verdim ilk mama dan ne yapsam iştahları iyi ama azıcık yemesi bile ishal yaptı hayvanları tavuklu mamaya geçtim obivaN kuzulu mama dan mystic geçişi yapacaktım az vermeme rağmen onu yediler sadece normalde evde ne bulursa yiyorlar aslında

11 CEVAP

dd13

Yavaş yavaş alıştırmalısınız, önceki mamaya karıştırarak böylece geçiş yaparak vermelisiniz yeni mamayı.

Suraemir

Öyle yaptım zaten yine de çok geldi sanırım parazitleri yeni yapıldı 1 hafta oluyor parazit kaynaklı değildir eminim mamayı bırakayım mı düzelince mı devam edeyim yoksa yavaş yavaş devam edip kefir ya da probiyotik mı alayım

Ruzgarin

Neden mama değiştirdiniz.

Ruzgarin

Neden mama değiştirdiniz.

Ruzgarin

Neden mama değiştirdiniz.

Ruzgarin

Neden mama değiştirdiniz.

Ruzgarin

Neden mama değiştirdiniz.

Suraemir

Çok yemiyorlar sıkıldılar mamadan birde en azından mystic daha iyi obivandan, obivan kuzuluydu 10 kgluk aldım sıkılmaya başladılar yemiyorlar bazen zoraki

Ruzgarin

Kediler mamada sıkılmaz, ömür boyu aynı mamayı yiyebilirler

Suraemir

Bilmem ben mi öyle düşündüm acaba bazen yemiyorlar çünkü eskiden daha iştahlı yiyorlardı mama bayatlamadı iyi muhafaza ediyorum ama kuzuludan sıkılmış olamazlar mı ben öyle düşündüm ayreten obivan fiyatına göre pahalandı mystic daha çabuk geliyor birde ulaşılabilirliği kolay

Suraemir

Ben manisa kırkağaçta oturuyorum siparişimin 2 günü sonra geliyor Fabrika Manisa salihli'de çünkü