Ankara’da Kısırlaştırma İçin Uygun Veteriner

sebii

6 aylık sarman erkek kedimi kısırlaştırmam gerekiyor. 2 dişi kardesiyle birlikte yaşıyor ve dişi kedilerim de henüz kısır olmadığı için erkek kedim sorun çıkartıyor sürekli. Ankara’da gerçekten güvenilir ve uygun ücretli kısırlaştırma işlemi yapan veteriner öneriniz var mı acaba? Teşekkürler simdiden herkese :)

5 CEVAP

kedilimadam

Petart veteriner kliniğiyle bir görüşmenizi öneririm.Fiyatları uygun.Ben sahipsiz bir dişi kediyi kısırlaştırmıştım orada, operasyon da güzel geçmişti.

Elifinkedileri

Atakent veteriner kliniği var emrah bey uygun fiyatli ve guvenilir

noctunoc

Atakent veteriner kliniği
ben de burada yaptırdım .
en uygun fiyatı burası vermişti.
sorunsuz şekilde halloldu.
emrah bey çok ilgili ve fiyatlar diğer yerlere göre çok uygun

SelinTuksal

ben henüz kısırlaştırmadım ama yaza kadar kısırlaştıracağım. Ben Afacan Veteriner Kliniğinde yaptıracağım.

ecetuqce

ayrancı da ki kuki veteriner de ağustos gibi kısırlaştırmayi düşünüyorum devamlı gittiğim bir veteriner ora ile de iletişime gece bilirsiniz