Kedimi 3 Ay Önce Sahiplendim Ve 3 Aydir Sesi Kisik Neden Olabilir?

Reyaura

Vete götürdüm muayene etti saglikli dedi ama sesi kisik kapi gicirtidi gibi cikiyor kronik olabilirmis antibiyotik verdi ama bi ise yaramadi . sizce ne olabilir ?

7 CEVAP

MinelG

Benim kedim de ilk eve geldiğinde öyleydi biraz da hapşırıyordu veterinere götürdüğümde bana da sağlıklı dedi ama ben hep sıcak tuttum onu bir de iyi geleceğini düşünüp tavuk suyu çorba falan içirdim ne hapşırması kaldı ne de ses kısıklığı :) dışkısı normalse ve halsiz değilse iştahı da yerindeyse zamanla düzelir diye düşünüyorum yine de çok dikkat edin,geçmiş olsun :)

MinelG

Benim kedim de ilk eve geldiğinde öyleydi biraz da hapşırıyordu veterinere götürdüğümde bana da sağlıklı dedi ama ben hep sıcak tuttum onu bir de iyi geleceğini düşünüp tavuk suyu çorba falan içirdim ne hapşırması kaldı ne de ses kısıklığı :) dışkısı normalse ve halsiz değilse iştahı da yerindeyse zamanla düzelir diye düşünüyorum yine de çok dikkat edin,geçmiş olsun :)

SimbaMia

2 kedimden birinin sesi çok ince kısık , bazen şöyle uzaklardan bir iiiyk gibi ses çıkarır. Acıkınca da eyykk gibi.. Beyaz ola böyle zarif narin bir kedi. Diğeri ise meaww mauuuw grrr hrr gibi sesler çukarıyor. Yapısından olduğunu düşünüyorum.

aksoy65

Benim kedim de başlangıçta öyleydi ama şimdi düzeldi acaba bir rahatsızlıktan olabilir mi bir iyice baksın gittiğiniz yeni vet bizimkinde akciğer enfeksiyonu vardı iğne kullandık

Reyaura

Herşeyi normal sesi hariç ostahi yerinde tuvaleti normal sesi kısık antibiyotik aldim oda agir geldi biraktim asi yaptirmadim hastaysa ölümcül olabiliyormus veterinerimde biraz bilgisiz geldi baska vete goturcem bakalim

Reyaura

Benimki kapı gicirtidi gibi kedi sesiyle alakası yok

Reyaura

Kizginliga girdi evdeki 5aylik kedimle ciflesti 5aylik oldugu icin erkek ciflesmez saniyordum hamile kaldiysa tedavi zararli olucak ne yapicagimi sasirdim