Kediye Sosis Verilirmi

Lissssaaaa

3 aylık kediye pişmiş sosis verilirmi

8 CEVAP

Siyamask

İşlenmiş gıdanın sindirimi bizim için bile zor, bu sebeple 3 aylık kediye vermenizi tavsiye etmiyorum.

Cennet29

Yağsız tussuz et tavuk, kıyma pişirip suyuyla birlikte verebilirsiniz. Çiğ vermeyin yada ev yemekleri vermeyin. Salam sosis gibi şeyleri vermeyin

Zxhrlast0x

Asla vermeyin kuru yaş mama ve arada tavuk ciğer gibi haşlayıp verebilirsiniz başka bir şey vermenizi tavsiye etmiyorum sosis ayrıca işlenmiş bir gıda.

pablopicasso

Aslaaaa… Bebek kediler onlara uygun mamalar haricinde başka ürünler ile beslenmemeli. Yetişkinler de aynı..

Deri ve cilt problemleri uğraşmak istiyor musunuz? O zaman asla vermeyin.

Lissssaaaa

Arada mama yemiyor tavuk kıyma köfte falan veriyorum da bişey olmaz umarım

Mivia

Kesinlikle vermenizi önermiyorum. Bunların insana da zararı varken o minicik miğdeye çok daha fazlası verilmiş olur ve kedilere çok daha zararlı..

Mivia

@Lissssaaaa
Mamaya alıştırın. Tavuğun,Köftenin pek zararı olmaz ama salam,sosis,ev yemeklerinin çoğu kedilere o kadar zararlı ki anlatamam

Lisanisan

Sosis pişmiş veya normal ikiside kedilere zararlidir verilmemesi gerekli