Köpeğim Hiçbir Şekilde Mama Yemiyor ???

Merhaba arkadaşlar maltipoo köpeğim var dişi ve kısır 1 yaşında henüz. 6 aydır acana mama yiyiyordu ama hep iştahsızdı ben oyun vs yaparak mamaya teşvik ederdim . Son 2 haftadır tamamen reddetmeye başladı veterinere götürdüm genel check up mide rontgeni tum kan tahlillerine bakıldı ve kopegimde hicbir sorun yok . Mamayi sevmemiştir belki dedik 6 aydır aynı mama diye acanadan nd ye geçtim bugün sabahtan beri nd de yemiyor ama biz yemek yerrken masaya gelip gidiyor kuru mama hariç her şeye iştah full alışsın da istemiyorum hatta 3 gundur kuru mamayı 2-3 yemek kaşığı ılık suyla hafif ıslatıp veriyordum sabah onu da kabul etmedi delirmek uzereyim artık🥺🥺🥺 napmalıyım yaşadınız mı hiç bunu..

1 CEVAP

blue_hpood

köpek arkadaşınıza karşı yemek kaynağını yönetemiyorsunuz, acilen kka’ya danışın derim, muhtemelen 1 gün içinde sorunu çözmenize yardımcı olacaklardır. bunun dışında da köpek beden dili öğrenmenizi tavsiye ederim.