Kayıp İlanı

Kızımız 21.11.2022 günü İstanbul Esenlerde Yıldız Teknik Üniversitesi Davut paşa kampüsü ile onun aşağı kısmında yer alan İkinci Bahar çay bahçesi arasında kaybolmuştur.

10 CEVAP

Sevgili dd13, iyi niyetiniz ve güzel temenniniz için teşekkür ederim. Kızımızı aramaya devam ediyoruz.

salihaondag8

Çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm insan bu durumda baya uzuliypr sizi anliyorum inşallah en yakın zamamda kedinizi bulursiniz umarım bizide haberdar ederseniz sevinirim bidakine inşallah daha dikkatli olursunuz 🤗

salihaondag8

Kedinizi buldunuzmi acaba hiç buldum ya da bulamadım diye paylaşmadimiz merak ettim bı soruyim dedim cidden üzülmüştüm daha önce eski kedimde kaybolmustu ve bulamamıştım çok uzulmusyum ama bu yeni can bana dost olfu ve bir şekilde unutmasamda uzulmeme engel oldu yani 🤗ama inşallah bulursiniz umarım tek dileğim bulduysaniz ne mutlu size inşallah bidakine daha dikkatli olursunuz

Mehmetcan1

Kediniz bulundu mu son durum nedir ?

Bulamadık maalesef hala arıyoruz

dd13

Zaten kaybın acısı varken bir de insanları azarlamaya ne gerek var?
Çok geçmiş olsun, umarım yakın zamanda bulursunuz

dd13

Umarım iyi haberlerinizi alırız

İlgilenen herkese teşekkür ederim, kızımızı aramaya devam ediyoruz, henüz bulamadık.

salihaondag8

Hiç buraya yazıp haber etmediniz bize kediniz bulundumu acaba merak ettim bı sormak istedim inşallah bulunmuştur umarım🤗

Keşke bulabilsek ama hala kayıp maalesef, ilginiz için teşekkür ederim.