Kedilerinizin İç Dış Parazitlerini Kaç Ayda Bir Yapıyorsunuz

Rosier4

Arkadaşlar kedim 4 aylık 1.5 ay önce yaptırdım iç dış pazitlerini , kışın 3 ayda bir yazın 2 ayda bir yaptırmayı düşünüyorum doğru mu sizce?

12 CEVAP

Cennet29

Ben yaz kış ayırmadan iç paraziti yaz kış ayırmadan düzenli 2 ayda bir yapıyorum. Dış paraziti sadece yazları yapıyorum. Tabi bu benim tercihim

Miyamızın iç dış parazit aşılarını 2 ayda bir düzenli olarak yaptırıyorum ayrıca kuduz aşısını da yaptırdım yarında lösemi aşısı yapılacak

Palyaco

2 ayda bir yapılması iç ve dış parazit tabi 2 ayda 1 iğne deyil 1 iğne 1 hap şeklinde 2 ayda 1 iğne 2 ayda 1 hap iğne agar geliyor çoğu kediye

Cennet29

Ben iğne yaptırmıyorum. İç paraziti hapla kendim yapıyorum dış paraziti de ense damlasıyla kendim yapıyorum

Miamor

Bende 2 ayda bir yaptırıyorum, iç parazit hap dış parazit ise ensesine damla şeklinde yapılıyor.

yagmur3545

Üç ayda bir yaptırıyorum ben