Gönüllü Pet Nakil Arıyorum

Laraxxx

Kocaeli İzmit'ten Adana'ya kedi sahiplenmek istiyorum, ancak pet nakiller inanılmaz pahalı, yardımcı olabilecek olan veya bir fikri olan var mı 🙏🏻🥺

3 CEVAP

Cennet29

Sadece bir öneri. Son günlerde barıbaklarda olanları görmüşsünüzdür herhalde. Görmediyseniz de araştırmanızı öneririm. Barınaktan sahiplenmenizi ve bir can kurtarmanızı tavsiye ederim

aslihan_e

Neden ordan? Adana'da da sürüyle muhtaç kedi var.

blue_hpood

ben de barınaktan sahiplenmenizi öneririm. özellikle şu dönemde..
yine de sahiplenmek istediğiniz kedi sakat, yaşlı veya hastaysa, kolayca yuva bulamayacak bir kedi ise uçuş gönüllüsü arayabilirsiniz. instagram/facebook üzerinden hayvansever sayfalara yazarsanız paylaşırlar; ne kadar çok paylaşım o kadar fazla insana ulaşmak demek fakat dediğim gibi önceliğiniz barınaklar olsun, şu an çok kötü şeyler yaşanmakta, her zaman olduğu gibi..