Sahiplenilen Hayvanlar Lütfen Ya İlandan Kaldırılsın Ya Da Not Düşülsün. Bir Sürü Kişiyi Aramış Bulu

Shirine

Merhaba, petlebi olarak biz hayvan sahiplenmeyi isteyen insanları da düşünürseniz sevinirim. Sahiplenilen hayvanların ilaninı verenler geri dönüşümde bulunsunlar. Kiminle iletişime geçtiysem sahiplenildi dendi. Ya ilandan kaldırılsın ya da yuvanlandı diye fotoya not düşülsün lütfen.

1 CEVAP

kedilimadam

Size kesinlikle katılıyorum.Sahipleneceğim zaman ben de çok sorun yaşamıştım bu konuda.