Maine Coon Mu Tekir Mi

Enez6714

Kedimin hangi cins olduğunu öğrenmek istiyorum 3.5 4 kilo var 50 60 cm boyu var şuan

5 CEVAP

blue_hpood

uzun tüylü tekir. maine coon budur:
https://images.app.goo.gl/Q3mJP9366UDuUe2y6

Luthien_

Benim erkek kedim de bu kedicik gibi, bol tüylü huyu da maine coon a benziyor. Ama veterinerimiz tekir olduğunu, genlerinde bir yerde maine coon olsa da onların çok çok çok daha iri olduğunu ve özel bir cins olduğunu söyledi.

Burcuudul

Sanki tekir ve ankara kedisi karması gibi bişey çok tatlı:)

Balimlilac

maine coon genellikle 6 parmaklı çok daha iri ve karakteristik bir kedi. Sizin yavrunuz tekir. Maşallah çokkk tatlı.

Okan3439

Uzun tüylü tekir profilime bakarsanız maine coon cinsi kedimi daha net görebilirsiniz :)
8 aylık 8.5kg şuan