Kedim Yetişkinlik Sürecine Giriyor Mama Değişimi Nasıl Olmalı

GrkmYnlmz

Merhaba kedim yetişkin olmak üzere british shorthair kedilerde n&d mama çok yeniliyor diye gördüm ve n&d ve hills mama karıştırarak veriyordum yavru iken şimdi kendisine çok kilo aldırmayacak güzelde beslenmesini sağlayacaktır kısır olmayan kedi maması arıyorum kalite altı segmene ait olsun istemiyorum güzel olsun önerileriniz nedir

4 CEVAP

GrkmYnlmz

Nd kuzu etli yaban mersinli yetişkin maması düşünüyorum öneriniz olur mu

GzdeAkbuz

Mera'nın kısır olmayan mamaları bile kısır hayvanlara verilebiliyokmuş galiba bildiğim kadarıyla yani öteki markaların kısır kedilere kısırlaştırılmış olmayan mamaların etkisi nasıl olur bilemem.

KravatliKedi

Ben hills den yanayım nd çok protein içeriyor kediniz zaten çok hareketli değildir o yüzden veteriner hekimlerin çoğu hills önerir

mehtapkaplan

Kediler etobur canlılar olduğu için zaten proteinle beslenmeleri gerekiyor. N&D Ocean Ringa Balıklı ve Portakallı Tahılsız mamasını kullanan arkadaşlarım çok memnun. Benimki kitten oldugu için biz aynı ürünün kitten olanını tercih ettik..