Tenizol Kullanım Önerisi

nilah

3 aylık kedi için 1/4 oranında kullanıyorum kullananlar bilgi verebilir mi? güçlü bir hap mıdır?

5 CEVAP

Minminik

benim aldığım fatih veteriner hastanesi 1 tablet 10 kilo kedi için dedi ama yaygın olarak en az çeyrek tablet yani 4te1 veriliyormuş

Minminik

ek olarak 2 ayda bir çeyrek doz verilicek dendi

Seymaaacaan

Oranını doğru vermişsiniz. güçlü bir hap paraziti varsa mutlaka döktürür

nilah

normalde kilo başına 5mg praziquantel diyor ama ben 12.5mg vermiş oldum. makale taraması yaptığımda normalden 5 katına kadar fazla kullanımı 9 gün boyunca her gün uygulayınca bile sistemik yan etkisi olmadığını okudum o yüzden 1/4 verdim ikinci dozu da 10 gün sonra tekrar uygulayıp akabinde 2 aydan 2 aya çeyrek hapa geçmeyi düşünüyorum.

kedibabasi66

1/4