Kedim Kusmuş Sebebi Nedir

Kedim yemini topak halinde kusmuş. sebebi nedir acaba?

6 CEVAP

goknur

Hersey olabilir nedeni. Ama kediler genelde belli araliklarla tuy yumagi kusarlar. Gozlemleyin tekrar edicekmi diye. Bizim kedimizde mamayi fazla kaciriyor sonra kusuyor. Sindiremiyor hepsini. Sonucta o yerken mama kuru oluyor ama midesinde sisiyor mama fazlalasiyor. Birazini cikarttigi oluyor bizimkiside. Ama siz yinede gozlemleyin tekrar edicekmi diye.

Marlo

Topak derken tüy topağımı??

Yok sindirememiş gibi yem kusmuş top gibi biraz erimiş halde

XxBulut

Kedinize malt macun kullanıyormusunuz? Kullanmıyorsanız tüy yumağı kusmuş olabilir. Birkaç kere benim kedim de fazla yediği için kusmuştu. Ve malt macun kullanmanızı öneririm.

canakavi

Gözlemlemeniz lazım 2 gün kadar süreklihale geldiyse direk vet. götürmenizi öneririm

Malt macun kullanıyorum