Kedime Hangi Yiyecekleri Vermeliyim

katerry

KEDİM yemek yemeği seviyor ama verdiğim yiyecekleri yemiyor ne yapmalıyım

4 CEVAP

gizemaydin

haşlanmış yumurta sarısına bayılırlar yumurta verebılırsınız hatta vet. verdiği bir tavsıye bir yumurta sarısına bir damla sıvıyag damlatırsanız hem daha besleyici hemde daha saglıklı tüylere sahip oluyor yumasak ve parlak bir görüntü ortaya cıkıyor :) Yoğurtta verebılırsınız ama sakın soguk vermeyın :)

yavru mu ?

outlaw

neyle besliyorsunuz kedinizi?

Sadece ve sadece kaliteli kuru mama yetecektir. Ek besin öğesi vermenizi tavsiye etmiyorum