Ne Sıklıkla Malt Veriyorsunuz ?

Rosier4

Kedim 4 aylık her gün düzenli tarıyorum haftada iki kez Vet’s Plus Kitten Paste veriyorum.Tüyleri eve çok dökülmüyor fakat taradığımda geliyor yavru tüylerini döküyor sanırım.Malt vermeye başlamalı mıyım haftada 2 kez yeterli mi 3-4 de yapabilirim siz ne sıklıkla veriyorsunuz ?

4 CEVAP

Seymaaacaan

Fazla malta alıştırmamanız daha iyi olacaktır. Fazla malt kullanmak bağırsak tembelliğine yol açıyormuş. Ayrıca kitten paste haricinde farklı bir malt kullanmanıza gerek yok. Zaten kullandığınız vitaminin içinde de malt özü var

nergulsimsek

Buğday çimlendirmenizi tavsiye ediyorum. Şu an 9 yaşında kedim ve bebekliğinden beri buğday, arpa ekerim onun için. Sanırım hiç bir ödül mamasını dahi bu ekilen çimler kadar sevmez o derece. Bu doğada dolaşmayan evde bakılan kediler için olmazsa olmaz, hem de en doğalından. Şiddetle tavsiye

Oqrenerde06

malt verdiğim de çok kusuyor artık vermiyor o yüzden

Balimlilac

Ben 4 aylıkken gimcat kitten paste veriyordum 6 aylık olunca gimcat malt vermeye başladım.ilk ay haftada bir kez 1,5 cm 7.ayda haftada ikiye geçtim. Yine 1,5 cm veriyorum. Hiç tüy kusmadı şimdiye kadar.