Kediler İçin Ev Yapımı Yemek

Fistikpasa

Kedime onun yiyebileceği sağlıklı sebze meyve ve etten oluşan yemekler hazırlamak istiyorum. Öneriniz var mı hangi ürünleri kullanmalıyım

4 CEVAP

salihaondag8

Patates havuç balkabagi normal bildiğimiz kabak bütün et çeşitlerini karışık yasa sevdigi et çeşitleriyle karışık yapıp verebilirsiniz yada eti sulandirip suyuyla birlikte verirseniz su ihtiyacı açısından iyi olur et miktarını daha çok tutum sebzeyife ona göre ayarlayın yani böyle yapabilirsiniz yine fikri olan arkadaşlar yazacaktır buda benim fikrim ve deneyimim kedimde genelde yaptıklarım dediğim şeyler baya faydalı veterinerler öneriyor videolarda gelan izleyip bakabilirsiniz youtubede 🤗🤗

patates havuc brokoli ve et/ tavuk haşlatarak püre haline getirin saklama kabında buzdolabında saklayarak verebilirsiniz yazın sıcakta serin serin cok iyi oluyor ama biz kışın biraz ısıtıp da veriyoruz

Fistikpasa

@Poncikcik06 benim kedim gayet yiyor ıspanak brokoli falan seviyor gayet de sağlıklı sonuçta kuru ve yaş mama fabrikasyon ürünler tam olarak güvenemeyiz her zaman fırsatımız olmasa da ara sıra onlara içinde ne olduğunu bildiğimiz ürünlerle mama hazılrlamak gayet mantıklı bence. Kedim de çok şükür mama ayıran bir kedi olmadığı için şanslıyım bu konuda sizinkide öyleyse tavsiye ederim

Poncikcik06

Kuru ve yaş mama ya alisan kedi başka yiyecek yemez zaten kuru ve yaş mama vitamin minarel dengesi icinnyeterli oluyor ama kaliteli mama kullanmak gerekli