Acil Bakın Kedim Çenesini Vurdu

Lissssaaaa

Kedim düştü çenesini vurdu düşerken bişey olur mu

2 CEVAP

Sezgek

Yani ne kadar yüksekten ne hızla düştü bunlar önemli eğer hafif bir çarpmaysa önemli bir şey yoktur ama hızlı çarptıysa ağız için bir kesilme olmuş olabilir öncelikle ağzının içini bir kontrol edin yeme içmesinde bir sıkıntı var mı ona bakin özellikle kuru mama verin ve onu çiğneyebiliyor mu ona bakin gözlemleyin herhangi bir denge kaybı falan okursa vete danışırsınız geçmiş olsun

Lissssaaaa

Koltuktan tezgaha atlarken kaydı da düştü çenesini vurdu bişey yok gibi duruyor baya da pyun oynuyor ediyor mama falan yedi galiba suyunu da içti inşallah bişeyi yoktur teşekkürler