Kilo Nasıl Aldırabilirim

Seymaaacaan

Yetişkin dişi kedim var zayıf ve minyon kısırlaştırma için minimum 2 buçuk kilo olması gerekiyormuş. Şu an 2,400 civarında kısa sürede nasıl çabuk kilo aldırabilirim?
Kuru mama proplan kitten yiyor, yaş mama konusunda çok seçici yediği bi kaç marka var. Et tavuk yumurta vs. Ev yapımı şeyler yemiyor. Sürekli kızgınlığa girdiği için kilo alması da zor oluyor maalesef. Nasıl kilo aldırabilirim :,)

4 CEVAP

Seymaaacaan

Her şekilde yedirmeyi denedim açıkçası :D düz haşlama, havuçlu patatesli vs yemiyor. Yumurtayı da asla sevdiremedim. Balık yağı zaten hepsinden beter kokusunu duyar duymaz fırlıyor, ki zaten balık yağının kilo açısından da bir faydası olmuyor tadını sevmedikten sonra

Cennet29

Et tavuk yumurts yemiyor demişsiniz ne şekilde yedirmeyi denediniz

PofudukLeo

Somon yağı kullanabilirsiniz.

Anonymus985465

Schesir, nutri feline, nd gibi yaş mamalar deneyebilirsiniz
Ayrıca veterineriniz iştah açıcı bir enjeksiyon yapabilir