Yün Halıdan Kedi Tüyleri Nasıl Temizlenebilir?

Anonymus985465

Elektrik süpürgesinin çekim gücü çok yüksek olmasına rağmen tüyler halıda kalıyor.
Acil önerilerinizi bekliyorum.

8 CEVAP

lilypoaca

Robot süpürgeler çok iyi bu anlamda

Rosier4

Malum sitede 50-60tl bandında bi gırgır var herkes öve öve bitiremiyor rahatlıkla bulabilirsiniz aratarak halıdan çıkan görselleri görünce bende siparişini verdim daha ulaşmadı elime.

xsevox

Kesinlikle tüy gırgırı almalısınız. Her gün süpürmeme rağmen halılardan ve koltuklardan çıkan tüye inanamadım. İlk başta abartılıyor diye düşünmüştüm ama inanılmaz işe yarıyor.

Sezgek

Yani burda direkt marka adını vereceğim ama biz de dyson cinetic ball var daha bir yerde tüy bıraktığını görmedim çok ama çok iyi çekiyor hatta akıllı süpürgemiz var gergin süpürüyor görünüşte tüy yok sanıyorsunuz dysonla süpürdükten sonra çıkan tüye şaşırıyoruz ama halımız yün olmadığı içindir belki bilemeyeceğim ama koltuklarda falan tüt banına bir şey kalmıyor

Dumanbeyy

Elbise tiftik toplayıcı diye bir alet var yün halılardaki tüyleri güzel alıyor.internetten alabilirsiniz 20-30 lira civarında

AyseMia

Derby traş bıçağı (plastik olan) tüy ve kılları derinlemesine olarak çok iyi temizliyor özellikle ıslatıldığında ama tabii biraz uğraştırıcı.

Anonymus985465

güncel

Anonymus985465

Kıymetli yanıtlarımız için teşekkür ederim.