Fcov Testi Pozitif Ve Zylexis Tedavisi Hakkında Bilgisi Olan

Mrtkaytan

Daha önce kedi/köpeğinde aynı hastalığı yaşayanlar var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum..

5 CEVAP

Taycomisa

Kendiniz Corona pozitif,zylexis'te bağışıklık güçlendirici, güzel mamalarla beslemelisiniz, stres olmasını engellemeniz lazım,bol oyun sevgi, düzenli veteriner kontrolüyle sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz

ttulayy1

5yaşında kedim var daha ufakken test positif çıktı ,ZYLEXİS mutlaka vurdurun çok faydası oluyor, mama olarak ND marka kullanıyorum çok şükür eskisi kadar hastalanmıyor

Cook

Zylexis akut durumlar için işe yarar.Kedinizde şu an belirgin bir korona belirtisi yoksa yaptırmayın,gereksiz.Güzel bir bağışıklık güçlendirici hap alıp düzenli kullanıma başlayın.Önceki sorunuza baktım,S4 titre korkutmasın,bizimkinin de S5,1.5 yıl oldu maşallahı var

Mrtkaytan

Teşekkür ederimmmm

Mrtkaytan

Herkese çok teşekkürlerr. Zylexis i hap kullanıp bağışıklığı yükselmediği icin veteriner hekimimiz yapmak istedi bende onay verdim. Proplan mama dışında mamaları yemiyor umarım alıştırabilirim başka bir mamaya