Kedim Sağ Gözünü Kısıyor

Aysenurbsgn

Merhaba, 1.5 yaşındaki erkek kesim dün gece birdenbire sağ gözünü kısmaya başladı. Çayla pansuman yaptık şimdi daha iyi ama hala birkaç saniye açık tuttuktan sonra hemen kısmaya başlıyor. Nedenini anlayamadık. Başka bir kedimiz var onunla oyun oynarken bazen birbirlerine tırmık atıyorlar acaba öyle mi oldu diye de düşündük ama gözünde ya da çevresinde bir şey gözükmüyor. Yarına kadar devam ederse veterinere götüreceğim ama sizlere de danışmak istedim.

3 CEVAP

ursaminor

Uykusu olduğunda kaşırken bazen tahriş ediyorlar. Kaşımanın ardından bir süre kısık kalıyor tek göz. Bizim kızın da sık sık olur. Haşin davrandığı için kendisine :D
Tek gözü kısık dolanır öyle bir süre sonra geçer.
Eğer devamlı olursa elbette en iyisi veterinere götürmek.
Umarım ciddi bir şey değildir.

Aysenurbsgn

Sağolun şu an geçmiş gibi biraz daha

Nasıl oldu. Güncel..benim de şuan öyle gece birden kaşdi .korktum uyandım gözü kisikti açmaya çalıştım 3. Göz kapağından başka bir şey görmedim..çok korktum..ztn göz akıntısı kaşıntısı vardı. Veteriner ilaç verdi ama kullandığım süreci ,ok ama tam bıraktım mi hemen yine kaşıntı akıntı başlıyor. Anlayamadim