Kedim Tuvaletini Yapamıyor

ArdaKaplan0

Normalde tuvaletini yapmadan önce bağırıyordu veterinere götürmüştük bir tane ilaç vermişlerdi onunla yapmıştı sonra sorun olmadı ama şu an yine bağırıyor ve bu sefer hiç yapamıyor proplan somonlu kısırlaştırılmış mama veriyoruz biraz kilolu olduğu için mamayı az az vermeye başladım önemi var mı bilmiyorum ama ne yapmam lazım ?

34 CEVAP

Anonymus985465

Hafife alınacak bir durum değil. 15 ay önce bir evladımı böbrek yetmezliğinden kaybettim.

ArdaKaplan0

Her gün 1 şırınga su verin dedi ama mama yemezse ne yapacağımı söylemedi tuvaleti de kanlı olması normal dedi şu an

ArdaKaplan0

Unique struvite verdi

ArdaKaplan0

Eve geldi ama şu an yine 5 dk da bir kumuna gidiyor ve yine yapamıyor ama bağırmıyor acaba tuvaleti yok da yapmaya mı çalışıyor çünkü orada yapabiliyormuş