Yavru Kedi İçin Kuru Mama Önerisi

ozlemyasavul

İyi akşamlar, 7 aylık yavru kedim için kuru mama arayışındayım. Jungle yavru kedi mamasını aldım ama bazı yorumlardan dolayı aklım karıştı. Şimdi friskies yavru kedi maması aldım. Mama tavsiyeleriniz nelerdir?

4 CEVAP

GzdeAkbuz

Appetite, Mera, Obivan, Kito, Optimeal, Sanabelle, Matisse, Proplan, Nutri Feline, Dr sacchi , Royal canin, Brit.

Anonymus985465

Bozita kitten

Okan3439

Bütçen yetiyosa nd derim

Burcuudul

Brit care 250-300
Prochoice 200-250
mystic(yeni aldım) 100-150 tl aralığında. Bu mamaların içerikleri iyi ve temiz. sonncu hariç hepsini kullandım.