İshal&Kabız Kedi

Cigdem_ib

Arkadaşlar merhaba kedi veteriner tahminince 3.5 aylık ishali ve paratziti vardı ishal var parazit için iğne yapıldı. İshalken eve yapıyordu düzeldi. İki gündür kabız sekilin de evin çoğu yerinde kakasını buluyoruz. Dışarıdan aldığımız bir kedi eve ilk geldiğinde de kakasını yaptı. eve kakasını yapması bilmiyorsunuzdur gerçekten çok zorlayıcı bir durum. Mamasını yemesinde vs soeun yok hareketli de bir kedi. Kakası için acaba durdu da sertleşti biz kabız sanıyoruz diye de düşündük. Tuvaletini dışarı yapmasının önüne nasıl geçebilirim. Bu şekilde bir durumla karşılaştıysanız bilgi verme şansınız var mı.

1 CEVAP

Poncikcik06

Kediler iç gudusel olarak kuma yaparlar. Bir de kuma Bir kez çişini yaparsa kokusundan tanıyıp hep aynı yere yapar çişini kuma bulastirin kokusundan tanıyıp gelir