Köpek Irkları Nasıl Eğitilmelidir

dogalkanki

aklımda birçol ırk var ama onları nasıl eğiteceğim hakkında yardıma ihtiyacım var

6 CEVAP

kedici

ırktan ırka göre değişir hepsini söylemek imkanısz

dogalkanki

BEAGLE

Sevgi_ylzy

Şöyle ben yeni alıcam yavruyu eyitime vericeğim orada her eyitime veriyorlar senide yavruya alıştırıyorlar sahibinin sen olduğunu öğretiyorlar

Sevgi_ylzy

Böyle birşey yapa bilirsin yada eyitime kendin vermek istiyorsan alabileceğin ürünler var mesela çiş eğitimi için spreyle, pedler var

Sevgi_ylzy

Böyle birşey yapa bilirsin yada eyitime kendin vermek istiyorsan alabileceğin ürünler var mesela çiş eğitimi için spreyle, pedler var

Sevgi_ylzy

Hata burda petlebide köpek ürünleri yerinde eğitim ürün ve ekipmanları bölümüne göz ata bilirsin :)