Kedim Kustu,İshal Ve İstahsiz

hhBetyhh

Hemen soruma geciyorum.kedim son 2 gundur istahi biraz azdi ve bu sabah 1 kez kustu ayrica ishal karnindan gucurtular gelmis tuvaletini yaparken.simdi yatiyor ama halsizlik yatmasi degil hani uyumak icin.kustuktan 5 dakika sonra da kuru mama yedi su icti.whiskas yas mama vermistim ondan mi oldu dicem ama onuda dogru duzgun yemedi verirken de istahi azdi yani.insallah olmaz ama bidaha kusarsa veterinere goturmeli miyim yoksa beklemeli miyim.1 yil once de ponpon yemisti mide cikisiyla bagirsagin arasina sikismisti ve 1 damla su icse dahi kusuyordu cok halsizdi yine oyle bisey olmasindan korkuyorum ama o gunden sonra asiri dikkatliydik yiyecek bisey birakmadik hic etrafta.ne olabilir gercekten kusali 2,5 saat oldu uyuyamiyorum bidaha

2 CEVAP

Burcuudul

Soğuk almadıysa veterinere götürün. İçiniz oe rahat eder

hhBetyhh

Suan iyi keyfi yerinde mamada yiyor o yuzden beklicem strese sokmak ta istemiyorum cok tesekkurler cevabiniz icin