Kısır Kedi İçin Mama Önerisi

mirayozer

Merhabalar kısır kedim için 10-15 kg arası büyük mama almayı düşünüyorum. Bunun için içerik olarak iyi ve uygun fiyatlı bir mama önerir misiniz?

9 CEVAP

KimJeongguk

Exclusion Kullanıyoruz. 👍🏻👍🏻 İndirim zamanlarında fiyatı 700-800 civarına düşüyor tavsiye ederim. İçeriğidi de çok iyi çok memnunuz.

mmhureyre

Dr sachhi ve jungle... hm uygun Fiat, hm orta derecede iyi içerik...biz yıllardır kullanıyoruz, hiç sknt görmedik 3 erkek kişi kedide

Anonymus985465

Maalesef 700₺'ye çeriği iyi 15 kg kısır kedi maması yok.
10 sene önce mamadan kalitesinden tasarruf ettiğim paranın dört beş mislini veterinerlere harcamak zorunda kaldım.
Sanabelle ve Bozita'yı önerebilirim.

Rosier4

Bütçenizi söylerseniz ona göre yardımcı olabiliriz

mirayozer

500-700 arası

Rosier4

500-700tl 10-15kg anca düşük segment alabilirsiniz biraz yükseltebilirseniz Bozita - Pro Plan - Advance - Hills tahıllı mamalar ama en azından düşük segmentdekilerden iyidir indirimden yakalayabilirsiniz bu markaları.

Palyaco

Lavital kullanın hem uygun hem sağlıklı bir mamadir

GzdeAkbuz

Hoplife, Dr.sacchi, Happy cat, ProChoice, Pro formula, Formix, cat Chefs, Friskies, motto, misscat,VanCat, Maxicat,Legend, Mutamin, Kitsycat, Hopen Bıtes, Nicky, Petline, Obivan.

icebluedalin

golosi ve obivan selection olabilir