Kedim Çamaşır Makinesine Tuvaletini Yaptı

nazlizisan

Kedimi çamaşır makinesine idrarını yaparken yakaladım, ne yapmalıydım?

3 CEVAP

mmhureyre

Bnmki de el yikadigimiz lavaboya cöküveriyor, sonra el yıkarken iğrenç kokular geliyor. Snrm cmsr makinenize kedi kopk idrar koku giderici sikip,sonra da kedikopk uzaklastirici sprey sikmalisiniz, ya da kis boyunca yediğiniz mandalın portakal kabuklarını makinenizin içine atın, yıkamadan yıkamaya çöpe atarsınız.narenciye kokusundn nefret eder kediler

mmhureyre

Bnmki de el yikadigimiz lavaboya cöküveriyor, sonra el yıkarken iğrenç kokular geliyor. Snrm cmsr makinenize kedi kopk idrar koku giderici sikip,sonra da kedikopk uzaklastirici sprey sikmalisiniz, ya da kis boyunca yediğiniz mandalın portakal kabuklarını makinenizin içine atın, yıkamadan yıkamaya çöpe atarsınız.narenciye kokusundn nefret eder kediler

Lorelei94

Camasir makinasinin bulundugu odaya almayın onu kapiyi kapayin banyoysa wc ise kapisi hep kapalı olsun