2 Aylık Kedim İçin Mama Miktarı Ve Takviyeler?

junie

Merhaba kuzenimin british shorthair kedisi doğurdu ve bana vereceği kedi 2 aylık oldu. Veterinerin tavsiyesi ile buradan royal canin kitten mama aldım. Birçok yerde günlük 48 gr mama verilmeli yazmış ama siz bunun ayarını nasıl yapıyorsunuz. Evde hassas terazi yok neye göre koyacağım bilmiyorum. Günde kaç kere mama verilmeli ve miktarı nasıl ayarlanmalı? Yaş mama, stick ve malt da aldım onları ne sıklıkla ve ne kadar kullanmalıyım? Cevaplar için şimdiden teşekkürler ve sizin önerdiğiniz takviye besinler var mı?

16 CEVAP

amillaaa

Bilgilenmeye ve yeni görüşlere ne kadar da açıksınız @Ruzgarin :)