Disi Mi /Erkek Mi?

dilex

Arkadaslar kedimde az evel sivilce buyuklugunde memisler:) farkettim.suan 3.5 aylik oldugu icin cinsiyetini tam olarak anlayamadim.ve tecrubesiz oldugumdan tecrubeli arkadaslara sormak istedim disi de /erkekte meme sayisi degisir mi?

2 CEVAP

zeynepgurgen

Erkek ya da dişi olmasıyla bir alakası yok, her iki cinsiyette de mevcut. :))

emreovec

Yumurtalıklarına bakın :) 3.5 aylık kedi de anlaşılır bir belirginlikte olur. Yoksa bütün memeliler de meme olur. Erkek ya da dişi fark etmez.