Acil Cevap Verin Cok Tedirginim

Cakil12

Kedim hamile dogumu bu hafta icinde bekliyoruz 60 gunu doldurduk ama kakasini yaptigi zmn poposunda kakasi kalıyor kalintilar oluyor ve o kalintiyi yalayamiyor yetisemiyor bizede dokaandirtmiyor popusu kizarmis ne yapmamiz gerekli lutfen cevap verirsenin memnun olurum

2 CEVAP

Anonymus985465

Anüs iltihabı olabilir. Veteriner basit bir yöntemle temizleyebilir

Cakil12

Teşekur ederim ama poposunu temizleyemedigi icin halıya falan sürtüyordu acaba ondn olmuş olabilirmis