Mama Önerisi Lütfen

Yetişkin ve kısır kedilerim için mama önerisi alabilir miyim? Son 1 yılda 10’ar kg Exclusion ve Bozita kullandım, ara ara Royal Canin, Proplan, Brit Care ve daha düşük kalitede mamalar da kullandım. Şimdi Advance, Hills, ND vb. markalardan hangisini önerirsiniz? Bir kedimin asla çözemediğim bir besin alerjisi de var, bunu tecrübe etmiş olanlar varsa ve yardımcı olabilirlerse çok sevinirim…

3 CEVAP

Rosier4

Acana - N&D

amillaaa

Uzun süredir N&D kullanıyorum, arada içeriği güzel başka mamalar da denedim. Hiçbirinden N&D kadar memnun kalmadım. Advance ve Hill's kullanmadığım için onlar hakkında yorum yapamayacağım ama benim tercihim N&D'den yana.

Palyaco

Besin açısından nd fitmin ben fitmin kullanıyorum çok memnunum hem kürk güzelliği hem besin açısından mukenmel diski kalitesi ve dış sağlığı extra mukenmel kürk güzelliği