Kedim Kızgınlıkta

Mia2021

Kedim şuan 1 buçuk yaşında veteriner hekimimiz 15 gün önce kontrolünde doğuştan kısır olacağını dile getirmişti yeniden 1 buçuk yaşındaki kedinin bu zamana kadar kızgınlığa girmemesini anlamıyor du çünkü ilk kez görmüş bilmem ne şuan kedim Kızgınlıkta ve bağırıyor kızgınlığı geçer geçmez hemen Kısırlaştırma işlemi olacak o kadar ısrar etmeme rağmen beklememi söyledi şimdi bas bas bağırıyor evde hamileyim de uykularım zaten haram bide o bağırıyor çok zor durumda kaldım ne zaman geçer bu dün sabahtan beri aynı 🙄

4 CEVAP

Balimlilac

Kızgınlıkta olan kediye kısırlaştırma işlemi yapılmaz. Kızgınlığı geçer geçmez operasyon yapılır. Israr etmeyin veterinerinize. Kimi kedinin 10 gün sürer kimisinin daha uzun. Sabretmek durumundasınız.

Mia2021

Kısırlaştırma işlemnii için daha kızginliga girmeden yapalım dedim. Yapılmadı zaten kızgınlıkta olan bir kediyi kısırlaştırma gibi bir söz konusu yok. Geçtikten sonra bu işlem olucak .

KravatliKedi

😄😄😄😄 o kadar çok mu bağırıyor bas bas bağırıyor yazmış birde sabret yapacak bişey yok

Mia2021

Kız Bağırıyor hemde nasıl 1 buçuk yaşında ilkkez girdi kızgınlığa acısını cikarircasina bağırıyor 🤣