Acana Köpeğime Yaramadı Kuzu Etli Öneri?

Ugurkoc34

Merhaba 1 paket acana small breed bitirdik köpeğim 3 aylık en iyisi diye aradım bu markayı almıştım 3 paket almıştım 2 paket duruyor:) sıkıntımız şu jack eusselimde bölgesel tüy dökülmeye başladı ve kaşıntı . Rahatsız oldugunu hissediyorum. Protein fazlalığı yapar dedi petshoplar mama değişikliği yapın dedi. Tavuklu olmasıda bende zaten şüphe bırakmıştı. Kuzu etli nd balkabaklıya geçelim diyorum?

13 CEVAP

ursaminor

Bir de instinct raw boost denemenizi öneririm.
Bu siteye de bakabilirsiniz:
https://www.dogfoodadvisor.com/

Feronia

Acana yüksek proteinli bir mama kesinlikle değil. Tavuk içermesinden dolayı olmuş olabileceğini düşünüyorum.
Orijen Freeze-Dried mama (ödül ile karıştırmayın.)
Instinct Raw Boost (@ursaminor'un dediği gibi)
Orijen kuru mama
Acana kuru mama
Bunların tavuk içermeyenlerine bakabilirsiniz.

zeynepgurgen

Acana ve Orijen'in kırmızı etlisini nasıl bulamadınız?

ursaminor

N&D Yabanmersinli kuzu etli balkabaklı seriyi hiç sevmedi bizim yorkie kızımız. Ağzını bile sürmüyor.

zeynepgurgen

Biz N&D kullanıyoruz. Özellikle kinoalı ve balkabaklı serilerinin çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Ugurkoc34

valla acananın kırmızı etlisini bir türlü bulamadım zira orijende öyle içerikleri hep tavuk.N&d balkabaklı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ugurkoc34

Küçük ırk yavru köpek maması için bulamadım hepsi büyük ırk??????

zeynepgurgen

Orijen Freeze-Dried Regional Red kullanabilirsiniz. Tüm ırklar için uygundur.

Ugurkoc34

Teşekkürler bir bakayım dediğim ND için ne diyorsunuz?

Ugurkoc34

Hmm tahılsız olanı almak gerek dimi

Ugurkoc34

Öama alıcam bekliyorum

Ugurkoc34

Petshoptan denemekik paket aldım valla kokusu ağır benimki zıplıyor paketi açınca. Sanırım geçicem bu mamaya