Kedimin Türü

nilah

Anket

Tekir kırması
(3 oy)
british shorthair silver
(14 oy)
scottish straight silver
(13 oy)
tekir british kırması
(3 oy)
Toplam (33 oy)

Türünü analiz eder misiniz seceresini bilmediğim bir kişiden evlat edindim. lütfen türlerden anlayan yardımsever kişiler cevaplayabilirse sevinirim benim için tekir de olsa sorun yok kedi olsun yeter ama insan merak ediyor türünü.

14 CEVAP

msfkaya

tekir british kırması gibi duruyor yüzü biraz uzun gibi geldi

Seymaaacaan

Tekir kırması olduğunu hiç zannetmiyorum kimse silver kediyi kolay kolay kırmaz. Safkan british olması da 1000’de 1 ihtimal yüz hatlarına bakacak olursak. Ayrıca ülkemizde safkan british çok az ve yüksek meblağlara satıyorlar :/
Kediniz scottish straight silver. Muhtemelen fold genini taşıyordur.

nilah

teşekkürler

nilah

güncel

nilah

güncel

Okan3439

British olabilir kırma mı değil mi net bişey diyemiycem

nilah

güncel

Zxhrlast0x

Kırmaya benzemiyor Scottish straight silver olabilir. Benim kedimin kardeşi de sizinkinin aynısı ve Scottish straight gözü rengi yüz uzunluğu falan.. bende kedimin british veya scottish st olması arasında kaldım sahiplendiğim yere soracağım sizde öyle yapabilirsiniz..

Zxhrlast0x

Ayrıca anne baba fotoğrafları varsa ona görede karar verebilirsiniz

Zxhrlast0x

Ayrıca anne baba fotoğrafları varsa ona görede karar verebilirsiniz

nilah

anne baba fotografı mevcut kardeşleri de beyaz gri renk üst yelesi gri gibi

nilah

guncel

Sueda1234

Bu skotish straight basbaya tekir kırması ne alaka zaten şuanda piyasadaki kedilerin çoğunda melezlik var buda safkan olmayabilir sadece

KimJeongguk

Tekirle alakası yok. Seceresi yoksa direkt Scottish Straight Silver Shaded oluyor kediniz. Seceresiz kediye British diyemezsiniz.