Hop Life Kedi Maması

silakarbuzz

son zamanlarda mama fiyatları çok arttığı için uygun fiyatlı mamalar bulmaya çalışıyoruz kedime mama aldığım yere sorduğumda bana hop life kedi mamasını önerdi acaba aranızda kullanan kişiler var mı? iyi bir mama olup olmadığını anlamam lazım ya da önerebileceğiniz uygun fiyatlı mamalar var mı?yardımcı olursanız sevinirim 😊

8 CEVAP

salihaondag8

Bu dediğiniz madkayi duydum ama hiç kullanmadim o yüzden birşey diyemem ama içeriğini paylaşırsanız en azından fikir veririz alın yada almayın derim sizde ona göre hareket edersiniz inşallah yani venim kısır yetişkin erkek kedime şuana kadar orta segment mamalar kullandım cok düşük mamalar almayın ilerde sağlık sorunu olarak geri dönüyor yani orta segment güzel icefikli kaliteli uygun fiyatlı kullanıp memnun kaldığım markalar yani eğer bütçeniz benim gibi kötüyse alın ama değilse yuksem marka kullanmanız daha iyi olacaktır lavital kuzu etli reflex tavuklu bonacibo tavuklu purina one sigir etli trendline tavuklu felicia tavuklu prochoice tavuklu mystic balıklı tavuklu gurme cesiteleri vancat tavuklu yani bunlat güzel deneyebilirsiniz

salihaondag8

Bunların altına düşmeyin yeter alt segment mamalar kedinizin günlük ihtiyaçlarını karşılamadığı gibi kedinizi hasta edip mamadan kisarsaniz ilerde size veteriner masrafi olarak döner en azından bu dediğim mamalar orta sehmet kaliyeli uygun fiyatlı güzel icefikli yani alt segment mamalardan daha iyi inşallah deneyerek gozlemleyerek kedinizde ilerlersinzi bir mamada

salihaondag8

Rica ederim yani fiyatını bilmiyorum bu mamanın ama yani içerik aşırı derecede kötu yani bana kalırsa bu markayı asla kedinize kullanmayın değilse sonra size veteriner masrafi olarak döner ve kediniz hasta olir yani ben size soyluyumde yine kadar size kalmış size attığım mamalara bakım be suanki sizin dedihiniz markanin içeriğine bakın ne demek istediğimi anlarsınız yani bu markadan daha iyi ve fiyatları uygun kaliyeli güzel icerikli en azından yani yine size kalmış ama o markaları kullanfim hiçbir sıkıntı yaşamadım ve sevdi sizede öneririm inşallah severek yer kediniz bir sıkıntı yaşamazsınız inşallah umarım bunlar benim kullanıcı deneyimim o yüzden size oneriyorum emin olun pişman olmazsınız 🤗yani bu mama kötü ve alt segment içerik olarak o yuzxen alt segment mamalar yerine orta segment mamalar tercih edin kediniz için çok iyi olacak emin olun

simbakedi

açıkçası fiyat olarak bilmiyorum hangisi size uygun olur ama bonacibo, prochoice, felicia, mystic, obivan selection; belki mycat, molly, lavital gibi mamalara bakabilirsiniz. trendline, vancat gibi mamalar yazdıklarıma göre daha kötü içeriklilerdir ve bir yerden sonra kesin hasta eder denilen mamalardandır. açıkçası sokaktakilere dahi trendline almıyorum zorda kalmazsam. reflex mama da kötü değil ancak içeriğinde tuz bulunduruyor, uzun süreli kullanımını önermem. purina one ise asla parasına değmeyen ve sadece purina olduğu için bu kadar pahalı olan kötü mamalardan. tabi ki herkesin durumu aynı değil belki yazdıklarım da alamayacağınız mamalar olabilir ancak bunların altındaki mamalar denildiği gibi ilerde size veteriner masrafı olarak kat kat dönecektir. bu nedenle iyi düşünmenizi öneririm.

Palyaco

Sağlık açısından lavital uygun fiyatlı

silakarbuzz

salihaondag8 içindekiler şöyleymiş

Mısır, kümes hayvanları unu, pirinç, et unu, kuzu unu %4, hayvansal/bitkisel yağ, hidrolize ciğer, pancar küspesi, bezelye lifi, hindiba lifi, antioksidanlar
Besleyici İlaveler

A Vitamini retinil asetat (25000 IU/Kg), D3 vitamin kolekalsiferol (700 IU/kg), kalsiyum iyodat (1.5 mg/kg), demir (II) sülfat monohidrat (180 mg/kg), çinko sülfat monohidrat (60 mg/kg), mangan sülfat monohidrat (15 mg/kg), bakır (II) sülfat pentahidrat (5 mg/kg), organik selenyum (0.05 mg/k

silakarbuzz

salihaondag8 cevabınız için teşekkür ederim 😊

Konu biraz eskide kalmış ama cevabımı görürsünüz umarım. Hop Life premium segment bir mama. Tabi ki çok daha iyi mamalar var piyasada. Sınıfına göre bence iyi. Kendi web sitelerinden kampanya ile 4 al 3 öde gibi bir şey yapıyorlardı. O ara bahçe, sokak kedilerimize falan almıştık. Yemede falan bir sorun yoktu.