Kesimin Ağzı Kokuyor

Eliflal245

Kedimin son iki üç günndür ağzı kokuyor mamadan dolayımı yoksa büyüdüğü için mi? Nasıl geçer?

10 CEVAP

zeynepgurgen

Mamanız nedir?

Eliflal245

Royal canin

nyancat

Normalde kokmaması lazım veterinerinize danışın bence

martha

royal caninden dolayı olduğunu sanmıyorum. bence daha farklı bir sebebi olabilir

Marlo

Ağzında yara vardır yada dişi eti problemi karaciğer sorunuda yapıyormuş veteriner e gidin

Marlo

Mutlaka takip altından baska şeyler çıkıyor

zeynepgurgen

En kısa sürede mamanızı değiştirmeye çalışın.

emine64

Benim kedimin ağzıda kokuyor arka dişleri sararmış durumda ve fırçalatmıyor bahçede baktığım kedilerin dişleri bryas beyaz nasıl oluyor bu iş ben anlamadım başka sorun mu var ki acaba kedimde ya :( birde bu diş için olan mamalar varya fayda edermi ki onlar fırçalayamayı bırakın ağzına baktırmıyor bile

pongul

diş çıkarma döneminde de kokabiliyor. mamadan da olabiliyor.

00Naz00

Hayır royal canin ağzı acayip kötü kokutuyor %100 Eminim ki mamadan bizde 2 ay önce değiştirdik mamayı