Kedimin Tırnaklarını Kestim Küstü.

Astix

Beni görmekten bıktınız biliyorum ama bir durum oldu. Kedimin ilk defa tırnaklarını kestim ve şu an bana küstü. Kendini sevmiyor asla yanıma gelmiyor sevmeye gidiyorum hemen kaçıyor. Bu normal mi? Yoksa kedimin canını mı acıttım? Ama vet bana nasıl gösterdiyse sadece uçlarını aldım hatta bıraktım bile yani ucun ucunu aldım. Normal mi böyle olması? Ne zaman düzelir?( 2 tane de ödül maması verdim barışalım diye ama yok)

4 CEVAP

Sezgek

Yok canı yanmıyorum sadece hoşlaşmıyorlar ben kızımın tırnaklarını yalnızca derin uykudayken kesiyorum eğer uyanmazsa iki patiyi de tamamlıyorum uyanırsa bırakıyorum tekrar uykuya dalınca kesiyorum size de öneririm kimisi ödül maması takarken kesiyor ama bizimkisine ödül maması işlemiyor siz onu da deneyebilirsiniz

blue_hpood

benlik duygusu olmayan bir canlı sizin de benliğinizi kavrayıp aranızdaki ilişkiyi anlamlandıramaz, dolayısıyla size küsemez. sadece sıkıştırıp kestiyseniz durumdan rahatsız olmuş olabilir. peşinden koşturmayın, bir saate unutur.

Sezgek

Kediler tırnaklarının kesilmesinden hiç hoşlanmazlar yani siz sıkıntısız kesebilmişsiniz o bile mucize 😅 sizin yanınıza gelmek istememesi de normal iki gün uzun bir süre değil biraz zaman verin küsmekten çok yine tırnağını kesebileceğinizi düşünüyordur biraz zaman tanıyın eskiye döner merak etmeyin

Astix

Yani ayakları kaldı kesemedim :( ellerinde de durmadan böyle miyavlayınca dedim sanırım canını acıtıyor o yüzden böyle yapıyor onu da bıraktım.