Kedilerim Kızgınlıktamı

00ozlm00

Bu bir kaç haftadır böyle iki erkek kedim var tatlı sürekli şeftalının üstüne çıkıyor şeftali ağlamayla karışık bağırıyor maalesef durduramıyoruz uyumuyorlar şeftalide yanına gidiyor tatlı şeftalinin ensesini çok şiddetli biçimde ısırıyor eğer bir fikriniz varsa bilgilendirirmişsiniz.

5 CEVAP

betulaltundal

Kaç aylıklar biri dişi biri erkek mi eğer öyleyse çiftleşmeleri an meselesi belki dişi kediniz hamile bile olabilir. İkisinden birini ya da ikisini de kısırlaştırmanız gerek eğer operasyon için uygun yaşta değillerse ve yavru istemiyorsanız bi süre ayrı tutmanız gerekebilir.

betulaltundal

Yeni gördüm ikisi de erkekmiş :) söyledikleriniz kızgınlık belirtisi

Damlapnrbs

Kedilerinizde bunlarla birlikte Miyavlama kuyruğunu sürekli havada tutma gibi davranışlar da varsa kızgınlıktadıe

00ozlm00

Evet

00ozlm00

Teşekkür ederim