Oyun Oynamıyor

Sutunannesi

Merhabalar kedim 8 aylık ve bebekliğinden beri aynı oyuncakları mevcut. Bebekken deli gibi oynadığı şeylerin artık yüzüne bakmıyor. Toplar, küçük ilgisini çeken peluş oyuncaklar hiçbiriyle ilgilenmiyor ve onunla devamlı oyun oynamamızı istiyor çok sıkılıyor bunlarla oynatmaya çalıştığımızda ise ilgisini çekmiyo ve onu böyle sıkılıyor halde mutsuz görmek beni çok üzüyor. Ona ne tür yeni oyuncaklar alabilirim tek kedi ve ilgiye ihtiyacı var sonuçta onun bir oyun arkadaşı yok ama ne almam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz bu aralar çok mutsuz :((

10 CEVAP

Kjw

Ben ilk hevesle bir sürü oyuncak aldım,hepsiyle kısa süre oynadı sonra dönüp bakmadı bile...

Bende artık hiçbir şey almıyorum,kediler çok değişikler....
Misal benim kedim,bir çok kedide aynı şekilde pipetle oynamayı seviyor,sıkıldıkça değiştirip başka veriyorum....

Aynı şekilde maydanoz sapına del oluyor,saatlerce oynuyor...Cam süt şişelerinin açma halkaları,ne bilim konservelerdeki plastik koruma kağıdı , hediye paketi kurdelesi bu tür basit şeylerde bir kaç saat oynuyor...Şeker ve çikolata kağıdı ,bayramlık olanlar....Düz not kağıdı...En son bügünde salatalık kabuğu ile 2 saat oynadı...Kovaladı,taşıdı,attı,tuttu ne bilim daha bir sürü şey var ama aklıma gelen bunlar...
Basit şeyleri seviyorlar,oyuncak almak ziyan biraz o anlık ya da bir kaç gün ...sonrası bakmıyor bile...

ayseeny

Bizimkiside öyle hayattan bıkmış gibi ama ansızın ambalajlar sebzelerle oynuyor poşete bayılıyor. Bende yeni bir oyuncak arayışındayım

emrezrtrk

Catnip li oyuncaklqrdqn alabilirsiniz

Elifinkedileri

Kedilerde cocuklar gibi oyuncaktan cabuk sıkılıyor o yuzden oyuncaklari belirli bir süre kaldirin sonra yeni almis gibi cikarin o zaman daha iyi oluyor. Kedi tuneli tavsiye ederim saklambac bile oynuyo kendi kendine gecenlerde sans eseri rossman da kedi oyuncagi gordum 25 tl biseydi kartondan yapmislar ama bizimkiler bayildi. Küçük kurmali oyuncaklar oluyor onu kurup ortunun altina koyunca da baya ilgilerini cekiyor. Pipet, minik bayram sekerleri, su balonlari (elektriklenip uzerine yapisinca sinirleniyor ama ) kestane, taze fasulye, kağıt, kedi oltasi ve kedi otlu oyuncaklar favori bizde :)

emine64

Lazer alın çok seviyorlar

Mariana

Lazer çok tavsiye etmiyorum ben kedim onu yakalayamadığı için bir süre sonra üzülüp miyavlamaya başlıyor :) sürekli oyuncakları değiştirip oynatın kendi kokusu sindiği için ilgisini çekmiyordur

Benim kedimde çok sıkılıyor topla oynamıyor lazerden de bıktı oyuncaklarini sevmiyor artık herhalde :D

Sutunannesi

Sanırım çoğumuzun kedisinde aynı dert var yani sıkıldı oyuncaklardan artık biliyorum ilgisini o tarz süt kapakları vs çekiyor ambalajlar ama küçük olduğu için ve ağzına alıp yuvarlandığı için falan boğzına kaçacak diye korkumdan artık çok vermiyorum ama diğer bahsettiğiniz şeyleri deneyeceğim çok teşekkürler

anfrenee

başka oyuncakalr deneyin bnce sıkılmış olabilir :)

Kayip

Benim kedim de acayip bir sekilde cok oynuyor tam 5 aylik oldu ama hala kipirdayan seylere ve elimle oldukca cok oynuyor galibA bu her kedide bi farklilik gosterior oyuncak bence bi ise yaramior cunku ben kedime hic bi oyuncak almadim ama her gordugu seyle oynuyor